Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Regulaminem strony. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do plików cookies w Twojej przegladarce.
Start » Katalog » Pistolety skałkowe » DOSTĘPNY » ZDOBIONY WŁOSKI PISTOLET SKAŁKOWY (W175)
[DOSTĘPNY]
149,00zł

ZDOBIONY WŁOSKI PISTOLET SKAŁKOWY  (W175)ZDOBIONY WŁOSKI PISTOLET SKAŁKOWY  (W175)ZDOBIONY WŁOSKI PISTOLET SKAŁKOWY  (W175)

ZDOBIONY WŁOSKI PISTOLET SKAŁKOWY

Prezentowany model jest  wierną repliką oryginału, z której można oddać dodatkowo pusty-suchy strzał (waga i wymiary jak w oryginale).


Producent: Włochy (W175)

długość 39 cm

waga: 0,7 kg

Model ten wykonany jest ze stopu cynku i aluminium, który uniemożliwia przeróbkę na broń palną (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji).

Rękojeść wykonana jest z drewna postarzanego.

Cena nie dotyczy prezentowanego na zdjęciach stojaka

Replika tego wspaniałego włoskiego pistoletu skałkowego upiększy i wzbogaci każde wnętrze. Historia włoskiego pistoletu skałkowego sięga przełomu XVII i XVIII wieku, gdy w szczególności był używany przez oficerów, kawalerię i piechotę. Niestety, mimo jego dużej popularności, w konsekwencji, jak inne bronie wyposażone w zamek skałkowy, został zastąpiony przez bardziej zaawansowane modele broni – rewolwery i pistolety kapiszonowe.  

ean : 8033075840846149,00zł

Recenzje


Powiedz znajomemu


Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Kategorie

Miecze 2