Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Regulaminem strony. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do plików cookies w Twojej przegladarce.
Start » Katalog » II Wojna Światowa » DOSTĘPNY » SREBRNY OFICERSKI PISTOLET WAFFEN-PPK (1277/NQ)
[DOSTĘPNY]
357,00zł

SREBRNY OFICERSKI PISTOLET WAFFEN-PPK (1277/NQ)SREBRNY OFICERSKI PISTOLET WAFFEN-PPK (1277/NQ)SREBRNY OFICERSKI PISTOLET WAFFEN-PPK (1277/NQ)

SREBRNY OFICERSKI PISTOLET WAFFEN-PPK

 Prezentowany model jest  wierną repliką oryginału, z której można oddać dodatkowo pusty-suchy strzał (waga i wymiary jak w oryginale).

REPLIKI NASZEJ FIRMY CENIONE SĄ PRZEZ NAJWYŻSZEJ KLASY KOLEKCJONERÓW.

ŚWIETNIE NADAJĄ SIĘ NA PREZENT M.IN. DLA: SZEFA, MĘŻA, CHŁOPAKA ITP.

W OFERCIE POSIADAMY TAKŻE EKSKLUZYWNE OPAKOWANIA DREWNIANE ORAZ SZEROKĄ GAMĘ PRODUKTÓW DO EKSPOZYCJI REPLIK BRONI PALNEJ I BRONI BIAŁEJ, TAKICH JAK : RAMY, ZAWIESZKI, STOJAKI, TABLA  itp.


Producent: Denix Hiszpania (1277/NQ)

długość 18 cm
waga: 0,6 kg

Model ten wykonany jest ze stopu cynku i aluminium, który uniemożliwia przeróbkę na broń palną (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji).

Cena nie dotyczy prezentowanego na zdjęciach stojaka.

CIEKAWOSTKA:

W 1929 roku firma CARL WALTHER z Zella-Mehlis w Niemczech zaskoczyła konkurencję nowym pistoletem, w którego konstrukcji po raz pierwszy udało się połączyć zalety pistoletu samopowtarzalnego z bezpieczeństwem i gotowością do strzału charakterystyczną dla rewolweru. Bronią tą był Walther PP, którego sama nazwa wskazuje, że był pomyślany jako broń służbowa policji, celników i służby bezpieczeństwa.

W 1931 roku fabryka wypuściła zmniejszoną wersję tego pistoletu oznaczoną Walther PPK ( Polizei Pistole Kriminal).

Tak jak PP miał być pistoletem do kabury, tak PPK miał być bronią przeznaczoną do skrytego noszenia w kieszeni przez wywiadowców, agentów i tajnych policjantów.

 

"WOJNY PROWADZONE SĄ PRZY UŻYCIU BRONI,

ALE WYGRYWANE PRZEZ LUDZI.

TO DUCH LUDZI, KTÓRZY IDĄ ZA WODZEM

ORAZ LUDZI, KTÓRZY PRZEWODZĄ

PROWADZI DO ZWYCIĘSTWA"

Gen. George S. Patton357,00zł

Recenzje


Powiedz znajomemu


Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Kategorie

Miecze 2