Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Regulaminem strony. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do plików cookies w Twojej przegladarce.
Start » Katalog » Strzelby » DOSTĘPNY » OKAZAŁY DŁUGI KARABIN z KENTUCKY XIX W. (1137)
[DOSTĘPNY]
745,00zł

OKAZAŁY DŁUGI KARABIN z KENTUCKY XIX W. (1137)OKAZAŁY DŁUGI KARABIN z KENTUCKY XIX W. (1137)OKAZAŁY DŁUGI KARABIN z KENTUCKY XIX W. (1137)

OKAZAŁY DŁUGI KARABIN z KENTUCKY XIX W.

Prezentowany model jest  wierną repliką oryginału, z której można oddać dodatkowo pusty-suchy strzał (waga i wymiary jak w oryginale).

REPLIKI NASZEJ FIRMY CENIONE SĄ PRZEZ NAJWYŻSZEJ KLASY KOLEKCJONERÓW.

ŚWIETNIE NADAJĄ SIĘ NA PREZENT M.IN. DLA: SZEFA, MĘŻA, CHŁOPAKA ITP.

W OFERCIE POSIADAMY TAKŻE EKSKLUZYWNE OPAKOWANIA DREWNIANE ORAZ SZEROKĄ GAMĘ PRODUKTÓW DO EKSPOZYCJI REPLIK BRONI PALNEJ I BRONI BIAŁEJ, TAKICH JAK : RAMY, ZAWIESZKI, STOJAKI, TABLA  itp.


Producent: Denix Hiszpania (1137)

długość 148 cm
waga: 2,1 kg

Model ten wykonany jest ze stopu cynku i aluminium, który uniemożliwia przeróbkę na broń palną (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji) oraz drewna.

Cena nie dotyczy prezentowanego na zdjęciach stojaka

CIEKAWOSTKA:

Karabin z Kentucky lub długi karabin to broń, która zakorzeniła się w historii Ameryki oraz w podaniach ludowych. Pierwotnie była produkowana w połowie XVIII w. przez emigrujących niemieckich rusznikarzy w Pensylwanii, Wirginii i innych koloniach. Nazwa "karabin z Kentucky" została spopularyzowana pieśnią " Łowcy z Kentucky", sławiacą celność strzałów ochotników z Kentucky w bitwie pod Nowym Orleanem..

"BÓG MOŻE I STWORZYŁ LUDZI RÓWNYMI,

ALE SAM COLT ICH TAKIMI UCZYNIŁ"
Powiedzenie z Dzikiego Zachodu745,00zł

Recenzje


Powiedz znajomemu


Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Kategorie

Miecze 2