Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Regulaminem strony. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do plików cookies w Twojej przegladarce.
Start » Katalog » Karabiny i Pistolety » DOSTĘPNY » KARABIN KOLEKCJONERSKI AKMS ZE SKŁADANˇ KOLBˇ (1097)
[DOSTĘPNY]
789,00zł

KARABIN KOLEKCJONERSKI AKMS ZE SKŁADANˇ KOLBˇ  (1097)KARABIN KOLEKCJONERSKI AKMS ZE SKŁADANˇ KOLBˇ  (1097)KARABIN KOLEKCJONERSKI AKMS ZE SKŁADANˇ KOLBˇ  (1097)

KARABIN KOLEKCJONERSKI AKMS ZE SKŁADANˇ KOLBˇ

Prezentowany model jest  wiern± replik± oryginału, z której można oddać dodatkowo pusty-suchy strzał (waga i wymiary jak w oryginale).

REPLIKI NASZEJ FIRMY CENIONE Sˇ PRZEZ NAJWYŻSZEJ KLASY KOLEKCJONERÓW.

¦WIETNIE NADAJˇ SIĘ NA PREZENT M.IN. DLA: SZEFA, MĘŻA, CHŁOPAKA ITP.

W OFERCIE POSIADAMY TAKŻE EKSKLUZYWNE OPAKOWANIA DREWNIANE ORAZ SZEROKˇ GAMĘ PRODUKTÓW DO EKSPOZYCJI REPLIK BRONI PALNEJ I BRONI BIAŁEJ, TAKICH JAK : RAMY, ZAWIESZKI, STOJAKI, TABLA  itp.


Producent: Denix Hiszpania (1097)

długo¶ć z rozłożon± kolb± 87cm

długo¶ć ze złożon± kolb± 64 cm
waga: 4,6 kg

Model ten wykonany jest ze stopu cynku i aluminium, który uniemożliwia przeróbkę na broń paln± (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji).

R±czka i uchwyt na lufie wykonane s± z naturalnego drewna.

Cena nie dotyczy prezentowanego na zdjęciach stojaka.

CIEKAWOSTKA:

Michaił Timofiejewicz Kałasznikow urodzony w 1919 roku w Kurii na Syberii zaprojektował parę pistoletów maszynowych, ale ponieważ Armia Czerwona produkowała już kilka skutecznych wersji takiej broni, nie zostały przyjęte.

Wtedy zaj±ł się opracowaniem broni, która w sowieckiej terminologii nazywa się automatem. Był to ten sam projekt karabinka, którego pionierami byli Niemcy ze swoim MP44.

W 1947 r. autmat Kałasznikowa AK-47 zadebiutował i Armia Czerwona przyjęła go do uzbrojenia w 1951 r. Kałasznikow awansował na głównego konstruktora broni dla armii sowieckiej i zaprojektował też inne modele, np. AK-74 kalibru 5,45mm.

Największ± zalet± AK-47 jest jego niezawodno¶ć w trudnych warunkach bojowych. Podczas wojny wietnamskiej, AK-47 ukryte przez partyzantów Vietcongu leżały całymi dniami w¶ród pól ryżowych, ale strzelały niezawodnie, w odróżnieniu od M16, które - chociaż technicznie były znacznie lepsze, a w niektórych sytuacjach groĽniejsze - musiały być utrzymane w nienagannej czysto¶ci, aby unikn±ć zacięć.789,00zł

Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
UNIKALNY KARABIN GARAND M1 (1105)
UNIKALNY KARABIN GARAND M1 (1105)
CHROMOWANA BERETTA 92F 9MM PARABELLUM (1254/NQ)
CHROMOWANA BERETTA 92F 9MM PARABELLUM (1254/NQ)
STOJAK NA COLTY, REWOLWERY I PISTOLETY SKAŁKOWE (11002)
STOJAK NA COLTY, REWOLWERY I PISTOLETY SKAŁKOWE (11002)


Powiedz znajomemu


Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Kategorie

Miecze 2