Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Regulaminem strony. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do plików cookies w Twojej przegladarce.
Start » Katalog » Unikatowe modele replik » niedostępny » HYBRYDA SREBRNY PISTOLET-SZTYLET Z XVIII W. (K8798)
[niedostępny]
129,00zł

HYBRYDA SREBRNY PISTOLET-SZTYLET Z XVIII W. (K8798)HYBRYDA SREBRNY PISTOLET-SZTYLET Z XVIII W. (K8798)HYBRYDA SREBRNY PISTOLET-SZTYLET Z XVIII W. (K8798)

HYBRYDA SREBRNY PISTOLET-SZTYLET Z XVIII W. (K8798)

 

(K8798)

 

Materiał:
stop cynku i aluminium okładziny z imitacji drewna

Producent:Hiszpania

długość 42 cm
waga: 1 kg

To nie jest blaszana zabawka tylko realistyczna replika, której wagę poczujesz w rękach (waga i wymiary wzorowane na oryginale).

 Ostrze sztyletu jest tępe i nie nadaje się do ostrzenia.

Nasze repliki broni palnej wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie ich do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń. Repliki broni palnej w naszym sklepie stanowią wyłącznie artykuły dekoracyjne.129,00zł

Recenzje


Powiedz znajomemu


Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Kategorie

Miecze 2